O mně

Vítám Vás v Yorkies Butique,

nápad na otevření tohoto internetového obchodu vznikl na častá přání mých přátel, které nadchly oblečky a další doplňky, které jsem si šila na svou vlastní smečku jorkšírů a chtěli mýt možnost si je také objednat.

Kreativní tvorba je můj koníček již dlouhá léta, jsem vyučená dámská krejčová a ráda šiju. Oblečky a doplňky na pejsky, jsem začala šít s příchodem naší první jorkšírky. Tvořím především oblečky a doplňky pro yorkshirské teriéry, hlavně proto, že si na nich zkouším všechny své modely. Některé  z oblečků se však dají využít i pro jiná plemena malých psů. 

Při tvorbě všech psích oblečků a doplňků dbám především na pohodlí psa a na snadné oblékání. Nakupuji kvalitní a velmi příjemné látky, aby se váš miláček cítil pohodlně. Samozřejmě je také velmi důležitý design. Všechny psí oblečky vyrábím po jednom kuse maximálně ve třech velikostech, a tak každý kus je originál, který nikdo jiný než vy, mít nebude. Některé z doplňků jako například mašličky pro psy vyrábím vždy pouze po jednom kusu.

Vše, co na těchto stránkách vidíte, vyrábím sama ručně. Snažím se šít modely, které jsou vtipné a propracované do těch nejmenších detailů. Věřím, že tuto přednost ocení především všichni majitelé psů, kteří chtějí mít doma originální zboží pro své čtyřnohé mazlíčky.

Výrobky si můžete prohlédnout v jednotlivých sekcích. 

Příjemné nakupování přeje Ivana